Алгоритми машинного навчання допоможуть розпізнати пухлини
12 Березня , 2017
У 58 країнах Сонце стало найдешевшим джерелом енергії
12 Березня , 2017

У Китаї побудували найбільшу в світі експериментальну мережу 5G

Як повідомляє новинне агентство «Сіньхуа», в столиці КНР Пекіні, в районі Хуайжоу, побудована найбільша в світі експериментальна мережа технології мобільного зв’язку стандарту 5G. У роботі над створенням мережі були задіяні провідні підприємства сфери обслуговування і будівництва мереж стільникового зв’язку як з Китаю, так і з інших країн.

Як повідомляє генеральний директор компанії China Mobile і голова китайської групи, яка керує просуванням стандарту 5G, Ван Сяоюнь, у великий міжнародний конгломерат входять такі великі й широко відомі компанії, як Huawei, Nokia, ZTE, Ericsson, Intel і DTT. На даний момент, вже завершено перший етап розробки та випробувань технологій 5G, в ході якої перевірена технічна здійсненність основних бездротових мережевих технологій, і зараз повним ходом йде підготовка до другого етапу випробувань.

Варто відмітити, що п’яте покоління мобільного зв’язку, дозволяє досягти швидкості передачі даних до 7 Гбіт/с. Основою архітектурою мережі наступного покоління стане технологія SDN (програмно-визначена мережа). Випробування мережі нового покоління пройшли і у Росії, у вересні 2016 року оператором «МегаФон» на бізнес-саміті в Нижньому Новгороді. В ході випробувань була досягнута швидкість передачі даних 4,94 гігабіта в секунду, а через побудовану мережу транслювався панорамний ролик у вирішенні 8К Ultra HD (7680 × 4320 точок).

Уряд КНР планує вже до 2020 року ввести в експлуатацію у своїй країні новий стандарт 5G, а також, збільшити прибуток сфери надання телекомунікаційних послуг до 8 трильйонів юанів (близько 1,2 трильйона доларів).

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: