З’явилось нове відео передсерійної Tesla Model 3 на міських вулицях
21 Березня , 2017
Як математик допоміг біологам зробити важливе відкриття
21 Березня , 2017

У Китаї запустять трамваї на водневих паливних елементах (відео)

Найближчим часом в Китаї на громадських маршрутах можуть з’явитися трамваї на водневих паливних елементах. Днями китайський виробник рельсового рухомого складу CRRC Qingdao Sifang, що базується в місті Циндао (провінція Шаньдун, Східний Китай), уклав контракт на постачання перших транспортних засобів, передає ЦТС з посиланням china.org.cn.

Згідно з інформацією китайського видання, в місто Фошань (провінція Гуандун, Південний Китай) будуть доставлені вісім таких трамваїв і відповідне обладнання.

В Фошані буде функціонувати перша в країні тестова лінія, адаптована до експлуатації трамвая на водневому паливі. Її загальна протяжність складе приблизно 17,4 кілометрів, на ній будуть діяти 20 станцій. Реалізація проекту буде проведено у два етапи.

Водневий трамвай може працювати при відсутності контактної мережі, а єдиним викидом під час його використання є вода. При цьому, за словами розробників, повна заправка водневих баків займає не більше кількох хвилин.

Згідно з контрактом, компанія CRRC Qingdao Sifang поставить замовнику, крім самих трамваїв, сигнальне устаткування, пристрої для продажу та перевірки квитків та ін. На першому етапі реалізації проекту на лінії працюватимуть вісім трамваїв на водні, здатних досягати швидкість 70 км/год, Місткість трамвая складе 285 осіб.

Перший у світі трамвай, що працює на водневому паливі, китайська компанія розробила в 2015 році.

Нагадаємо, раніше в Німеччині представили унікальний водневий пасажирський поїзд, який планується запустити в експлуатацію у поточному році. Він стане першим серійним локомотивом на паливних елементах і буде обслуговувати неелектрифіковані ділянки з/д шляхів.

 

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: