Вперше у світі створено серійний літаючий автомобіль PAL-V Liberty (відео)
15 Лютого , 2017
У США і Канаді будуть продаватися тільки електричні «Смарт»
15 Лютого , 2017

У Дубаї запустять літаючі таксі-дрони вже цього літа

Голова Управління доріг і транспорту Дубая Матар Аль Тайер заявив, що виставлений на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї пасажирський дрон вже здійснював польоти в небі над Еміратами.

У Дубаї випробували прототип автономного електричного «літаючого таксі», створений китайським виробником дронів Ehang. Про це в ході Всесвітнього урядового саміту в Дубаї заявив глава Управління доріг і транспорту Дубая Матар Аль Тайер. За його словами, безпілотний літальний апарат Ehang 184, виставлений на саміті, — це не просто модель. Він вже проходив тестування в повітрі.

Глава транспортного управління заявив також, що літаючі безпілотники почнуть використовуватися в Еміратах вже в липні цього року, принаймні, влада докладає для цього всіх зусиль.

Одномісний дрон може переміщатися на висоті 300 метрів за заздалегідь запланованим курсом зі швидкістю 100 км/год. Для того, щоб прибути в потрібне місце, пасажиру достатньо просто вказати пункт призначення. Після цього автономне таксі підніметься в повітря, подолає вказаний маршрут і приземлиться під наглядом центру наземного контролю.

Ehang 184 заряджається за дві години і може здійснювати перельоти до 30 хвилин. Цей пасажирський мультикоптер працює за рахунок восьми повітряних гвинтів, обладнаний високоточними датчиками і здатний витримувати екстремально високу температуру.

Випробування безпілотника пов’язано з грандіозними планами місцевої влади, які мають намір зробити Дубай піонером у сфері автономного транспорту: до 2030 року чверть транспортних засобів емірату повинні бути автономними.

 

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: