Переносний річковий гідрогенератор забезпечить енергією весь будинок (відео)
7 Березня , 2017
Люди змінюють клімат у 170 разів швидше, ніж сили природи
7 Березня , 2017

У Дубаї будується хмарочос Dynamic Tower

Сучасний світ сповнений унікальних будівель, які привертають увагу, але хмарочос, який будується в Дубаї стане дійсно ривком у розвитку архітектури. Раніше повідомлялося, що італійський архітектор ізраїльського походження Девід Фішер запропонував звести хмарочос під назвою Dynamic Tower. Зараз, схоже, 420-метрова вежа стає реальністю.

Будівля буде обладнана сонячними батареями на даху і 48 вітряними турбінами. Вони дозволять хмарочосу проводити в кілька разів більше електроенергії, ніж йому знадобиться для забезпечення власних потреб. Вперше Фішер запропонував свій проект в 2010 році, проте через проблеми з плануванням і вимогами змінити дизайн будівництво було заморожено. Сім років потому проекту дано зелене світло, пише mirror.co.uk.

башня в ОАЭ Dynamic Tower

вращающиеся квартиры в гигантском небоскребе

У Dynamic Tower буде 80 поверхів, і кожен з них буде здатний зробити повний оборот навколо вертикальної осі. Це дозволить власникам квартир і гостям готелю обирати бажаний вид з вікна за допомогою голосових команд. Але навіть на тлі цього обертання, більше вражає те, що хмарочос буде повністю забезпечувати себе енергією і, по суті, буде «нульовою» спорудою.

Апартаменти Dynamic Tower будуть оформлені з приголомшливої розкішшю. Придбати їх можна буде за не менш вражаючу ціну – стартова вартість передбачається в районі 30 мільйонів доларів. У квартирах будинку з рейтингом «вище зірок» будуть розташовані плавальні басейни, садки, фітнес-центри і навіть ліфти для підйому автомобілів.

Зеленые небоскребы

энергоэффективный многоэтажный жилой дом

Девід Фішер відомий як реставратор пам’яток старовини і розробник динамічних хмарочосів. При будівництві Dynamic Tower він збирається застосувати унікальну технологію збирання. Поверхи будуть складатися з 48 модулів кожен. Модулі будуть збиратися в вільній економічній зоні Джебел Алі до повної готовності, включаючи комунікації і кондиціонер. Для складання одного поверху потрібно всього сім днів. У разі успіху проекту Фішера модулі можна буде перевозити морем по всьому світу і збирати розкішні «зелені» хмарочоси на місцях.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: