Ілон Маск: буріння тунелів перспективніше, ніж літаючі машини
18 Лютого , 2017
Фізики створили модель складної квантової системи за допомогою штучної нейронної мережі
18 Лютого , 2017

«Укрпошта» планує перейти на доставку електромобілями

«Укрпошта» в 2017-2018 роках хоче закупити до 250 електромобілів, але поки не визначилася з моделями авто.

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” планує у 2017-2018 роках закупити 200-250 електромобілів для доставки пошти. Про це під час презентації стратегії розвитку “Укрпошти” на найближчі п’ять років повідомив заступник генерального директора підприємства з операційної діяльності Олександр Перцовський.

“В 2017-2018 року підприємством буде придбано близько 200-250 електромобілів, які ви зможете побачити на кур’єрській доставці пошти”, – сказав він.

Згідно з поданим планом, Укрпошта за 5 років збільшить дохід від діяльності підприємства в три рази до 13 млрд грн і займе більше 35% ринку поштово-логістичних послуг. Це буде забезпечено інтенсивною роботою в сегменті доставки посилок, міжнародного обміну і фінансових послуг.

Читайте також: Укрпошта запустить дронів для доставки посилок

Укрпошта закупит 250 электрокаров

Як зазначає Перцовський, на перших етапах планується закупівля електромобілів для офісів компанії в Києві, Одесі, Харкові, а також Дніпрі, а після цього забезпечуватися електрифікованими машинами будуть обласні центри.

Також повідомляється, що компанія поки не визначилася з моделями авто, але електромобілі будуть закуплені через відкриті тендери.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Омелян представив стратегію електромобілізаціі України, яка передбачає державні субсидії і скасування деяких податків, у тому числі на імпорт електрокарів. Таким чином, планується досягти показника в 15% електромобілів від загального числа легкового транспорту на українських дорогах до 2020 року.

Згідно зі статистичними даними, в 2016 році продажі електромобілів збільшилися в 4 рази, а загальна кількість зареєстрованих «зелених» автомобілів склало майже 2,6 тис. примірників.

Джерело: unian.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: