Китайський електромобіль Lucid Air оцінили в $165 тис
14 Березня , 2017
Компанія IBM приступила до створення хмарного сервісу на базі універсального квантового комп’ютера
14 Березня , 2017

Угорські розробники пропонують перетворити будь-який автомобіль в безпілотник

Якихось шість тисяч доларів потрібно для того, щоб із звичайної міської машини створити модний і сучасний транспорт, оснащений автопілотом. Угорський стартап AImotive пропонує всім бажаючим забути про дорогі лідари та обвішати своє авто звичайними камерами комп’ютерного зору.

Штучний інтелект і камери хороші, коли доводиться подорожувати по новій місцевості, для якої поки ще не завантажили ніяких карт, але у технології є і недоліки: у сніг або дощ такий автопілот орієнтується в просторі набагато гірше. При тому, що зовні машина майже нічим не буде відрізнятися від звичайного авто, багажник після всіх модифікацій буде частково зайнятий обладнанням. А куди ж ще засунути потужний комп’ютер, який буде обробляти отримані з камер дані і постійно малювати карту місцевості?

Крім цього, хлопці з AImotive створили автомобільний симулятор для автомобілів, який навчає машину реагувати на перешкоди. Свої розробки фахівці вже почали потроху тестувати, але далі полігону справа поки не йде, адже зараз у них немає ліцензії, яка необхідна для проведення повноцінного тест-драйву. Але і на підземній парковці автомобіль показав дуже непогані результати.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: