Pirelli підключила шини до хмари
16 Березня , 2017
Blue Origin показала політ ракети New Glenn з посадкою на плавучу платформу
17 Березня , 2017

Технології машинного навчання Google навчилися розпізнавати об’єкти відео

Відео, як на долоні.

Під час проведення конференції Next Cloud представники Google розповіли про існуючі і очікувані рішення у сфері штучного інтелекту, над якими працюють в компанії. Серед іншого, була продемонстрована робота Video Intelligence API, який дозволяє ідентифікувати об’єкти у відео.

Технологии машинного обучения Google научились распознавать объекты в видео

Завдяки цьому, відеоролики також стають об’єктами, що піддаються пошуку виходячи з внутрішнього змісту, а не лише зовнішніх текстових атрибутів.

Наприклад, в одному з демонстраційних роликів штучний інтелект зміг визначити в кадрі таксу. Також була продемонстрована можливість пошуку по слову «пляж», після введення пошукового запиту виводилися ролики, де були сцени з пляжами. При цьому, виводилася інформація про позначку часу, коли в кадрі з’являється потрібний об’єкт.

Раніше комп’ютери не могли «розуміти» контент відео. Пошук здійснювався лише на підставі текстових заголовків, ключових слів, описів. І, якщо в текстових мета даних не було слова «пляж», хоча, в самому ролику пляж був присутній, то цей ролик не фігурував у відповідній пошуковій видачі.

Video Intelligence API буде доступним для сторонніх розробників, як і інші API Google на базі технології машинного навчання.

Відзначимо, що подібна функція пошуку об’єктів на підставі оцінки вмісту застосовується в сервісі Google Photos. Сервіс дозволяє знаходити і групувати фотографії з певних тем або об’єктів, наприклад, «Автомобілі», «Пам’ятники», «Квіти», «Пляжі» та ін.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: