На Херсонщині побудують теплову СЕС з безперервною генерацією енергії
25 Березня , 2017
«Туманні» сховища можуть стати безпечною альтернативою «хмарним»
25 Березня , 2017

Технологія Sony дозволить смартфонам обмінюватись енергією без проводів

Згідно нової концепції компанії, користувачі зможуть ділитись зарядом своїх смартфонів і інших пристроїв з тими, хто цього потребує. Для обміну енергією буде достатньо прикласти один гаджет до іншого.

По патентній заявці, поданій Sony, можна припустити, що компанія бачить майбутнє в якому енергія буде передаватись між пристроями бездротовим шляхом. Це позбавить багатьох користувачів від необхідності носити з собою шнури або переносні акумулятори, якщо у них є друзі або девайси, у яких цю енергію можна запозичити, наприклад, ноутбуки.

Коли справа стосується патентних заявок, прийнято попереджати про те, що це не гарантія того, що ідея гарантовано втілюється в комерційний продукт. Але сьогодні багато інших компаній працює над технологіями бездротової зарядки техніки. Ідея про те, що можна буде увійти в кімнату з мікрохвильовою піччю або телевізором і зарядити телефон, не дістаючи його з кишені занадто приваблива.

Ближче всього до комерційної версії повноцінної бездротової зарядки знаходиться стартап з Ізраїлю, який представив пристрій, заряджаючий кілька смартфонів одночасно. Humavox не вимагає підключення проводів, телефон(и) потрібно всього лише покласти в пристрій і заряд передається по повітрю.

А нещодавно, вчені американської Дослідницької лабораторії Діснея розробили більш універсальну технологію. Вони створили метод бездротової зарядки, що дозволяє одночасно заряджати не тільки гаджети, але і, наприклад, побутову техніку та освітлення.

Варто також відзначити, що проводів планують позбутися не тільки компактні гаджети, але і електромобілі. Так Компанія Evatran Group представила систему бездротової зарядки акумуляторів електрокарів Plugless для китайського ринку. І тепер ця система впроваджується в країні. А WiTricity і General Motors розробляють технологію, яка теоретично зможе заряджати будь-який електрокар, незалежно від марки.

Джерело: hightech.fm

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: