Робот Sally вміє робити тисячу салатів
17 Березня , 2017
У Siemens надрукували на 3D-принтері деталь для АЕС
17 Березня , 2017

Технологія Hauoli дозволяє відслідковувати рухи по звуках

Системи відслідковування рухів з’явилися в нашому житті досить давно і широко застосовуються, наприклад, у відеоіграх. Положення в просторі відстежується спеціальними сенсорами або камерами, що реагують на світло. Просто, потрібно тримати пульти в полі зору сенсорів і махати, собі на здоров’я. Витончену альтернативу запропонувала компанія Hauoli, яка показала на виставці SXSW свою нову розробку, відслідковування руху по звуку.

Створена Hauoli система розпізнавання рухів по звуках являє собою програму, яку можна використовувати де завгодно. Не потрібно дорогих мікрофонів і датчиків, а це значить, що користувач буде автоматично позбавлений додаткових грошових витрат. А ще, програма акустичного відстеження добре справляється з завданнями навіть у шумних приміщеннях і дуже скромно витрачає батарею. Для коректної роботи потрібні динамік і мікрофон.

Розробники провели наочну демонстрацію технології і зазначили, що за її допомогою, скоро можна буде навіть малювати, але поки все не так просто — поки ще є серйозні затримки. В них фахівці звинувачують Bluetooth. Зате з Hauoli вже можна відмінно грати в Fruit Ninja і заміряти відстань до колонки звичайним смартфоном. Крім цього, творці показали, що за допомогою їх винаходу можна змусити квадрокоптер слідувати за користувачем. В ході демонстрації журналісти не почули жодних звуків, але їх апаратура зафіксувала легкі клацання і перешкоди.

Зараз в Hauoli дописують і полірують свою розробку, цілячись у кінцевому підсумку на інтеграцію з пристроями віртуальної реальності. Але навіть зараз, поки цього не сталося, альфа-версія виглядає досить цікаво.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: