Цифрові ферми підвищують урожай в сотню разів
21 Березня , 2017
Швейцарські дослідники створили першого у своєму роді їстівного робота
21 Березня , 2017

Створено перший повністю електричний водний мотоцикл

Як відомо, на деяких водоймах заборонена експлуатація бензинових водних мотоциклів. Каліфорнійська компанія Free Form Factory знайшла спосіб обійти цю заборону, введену міркуваннями екологічної чистоти та недопущення зайвого шуму. Її співробітники створили перший в світі повністю електричний гідроцикл.

«Зелений» транспортний засіб, що отримав ім’я Gratis X1, збирається з деталей, вироблених виключно у Сполучених Штатах. Силова установка і трансмісія випускаються також в Каліфорнії компанією Zero Motorcycles, що спеціалізується на створенні наземних электромотоциклів.

Акумулятор гідроцикла заряджається від стандартної мережі. При повній зарядці його вистачає для 45-хвилинної водної прогулянки. Приблизно на такий же час вистачає палива у бензинових водних мотоциклів. При бажанні, покупець може придбати більш потужну батарею потужністю 3,3 кВт. У цьому випадку енергії вистачить на годинну поїздку.

водный гидроцикл на электрической тяге

Вага нового мотоцикла також не відрізняється від традиційних моделей. Таким чином, на Gratis X1 можна виконувати весь набір трюків. Це, звичайно, не говорить про те, що він призначений виключно для досвідчених водіїв. Виробники заявляють, що гідроцикл доступний всім клієнтам. Фари дозволяють пересуватися по воді навіть в темний час доби.

Компанія Free Form Factory розробила декілька варіантів зовнішнього вигляду водного мотоцикла. Але незалежно від дизайну, будуть випускатися три моделі Gratis X1: звичайна, спортивна і екологічна. Замовлення на виробництво новинки вже приймаються, хоча офіційний старт продажів буде дано на спеціальному заході влітку. Зараз випускаються поодинокі індивідуальні екземпляри. Вартість Gratis X1 складе 17 990 доларів.

 

Джерело: megayachtnews.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: