Tesla оплатить ремонт Model S, власник якого врятував життя непритомного водія VW Passat на німецькому автобані
17 Лютого , 2017
Найбрудніші місця в світі – ТОП 10 – країни, річки, міста (відео)
17 Лютого , 2017

Сонячна енергетика в США зросла на 95%, новий рекорд «зелених» потужностей – 14,5 ГВт

У 2016 році потужність введених в дію сонячних електростанцій у США зросла на 95% і склала 14,5 гігават. Про це говорять статистичні дані, опубліковані виданням SEIA.

Останнє дослідження ринку сонячної енергетики в США, проведене компанією GTM Research та Асоціацією сонячної енергетики (SEIA) показує, що 2016 рік перевершив всі очікування зростання сонячної енергетики навіть на тлі рекордного попереднього року. У 2015 році приріст потужностей склав 7,5 гігават. У минулому році на частку сонячної енергії припадає 39% приросту потужностей у галузях нової енергетики. Найвдалішим для енергетиків став четвертий квартал, в якому вони запустили агрегати потужністю 4,8 гігават.

«Ці цифри показують, що з сонячною енергетикою доведеться рахуватися», – зазначає Ебігейл Росс Хопер, яка очолює SEIA. «Економічно вигідне виробництво зробило її лідером серед всіх сегментів ринку і забезпечує зайнятість 280 тисяч американців».

 

Насправді, минулий рік став дуже успішним для виробників електроенергії з усіх відновлюваних джерел. Так, до 39% приросту, отриманого від сонячної енергетики, варто додати 26% зростання потужності вітрогенераторів.

Кору Ханімен, який очолює в GTM Research підрозділ сонячної енергетики, підкреслив небувалі темпи поширення використання цього виду генерування. «Панелі потужністю мінімум в 100 мегават були введені в дію в 22 штатах країни. Сонячна енергетика демонструє свою конкурентоспроможність у порівнянні з іншими джерелами, і, насамперед, природним газом», – заявив Ханімен.

У США сонячні батареї активно використовуються як в житлових будинках (близько 53% всіх потужностей), так і у виробничих приміщеннях. У ряді штатів, лідером серед яких є Каліфорнія, джерела сонячної енергії закладаються вже на стадії проектування будівель.

Джерело: cleantechnica.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: