Alstom випустила інноваційний электробус Aptis
22 Березня , 2017
Приватні космічні станції будуть літати навколо Місяця до 2020 року
22 Березня , 2017

Російсько-швейцарський виробник навігаторів випустить автомобільний AR-дисплей в 2018 році

Перший серійний автомобіль, який збираються оснастити дисплеєм доповненої реальності, буде випущений китайською державною автомобілебудівною компанією Shanghai Automotive Industry Corporation (SAIC Motor). На розробку AR-дисплея російсько-швейцарської компанії WayRay інвестори вже виділили близько 18 мільйонів доларів, повідомляє видання Комерсант. Серед сторін, зацікавлених в розробці дисплея, значиться і інтернет-гігант Alibaba Group, що є власником SAIC Motor.

Прес-служба WayRay повідомляє, що сторони вже уклали необхідні договори і почали спільну роботу по створенню системи навігації доповненої реальності, яка зможе не лише показувати водієві маршрут, але і буде наочно демонструвати всю інформацію з панелі приладів.

Віталій Пономарьов, засновник WayRay, зазначив, що вже в цьому році компанія планує почати масове виробництво новинки, а потім почне вести переговори з виробниками автомобілів про встановлення її інфотейнмент-системи на їх машини. Керівники Alibaba Group теж впевнені в успіху і вважають, що за подібними розробками майбутнє, адже технології доповненої реальності можна застосувати в різних сферах.

Компанія WayRay представила AR-систему Navion влітку 2016 року. Розробка дозволяє перетворити в систему навігації і панель приладів, будь-яку прозору поверхню, зробивши з неї тривимірний дисплей.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: