Колишні співробітники Tesla побудують завод літій-іонних акумуляторів в Європі
15 Березня , 2017
Розроблено «невбиваний» дрон з гнучким каркасом
15 Березня , 2017

Розумні татуювання з електродами. Крок на шляху до кібернетизації людини чи данина моді?

Схоже, розумні татуювання в найближчі роки стануть,  якщо не повсякденною річчю,  типу розумних годинників, то вже точно,  досить,  популярним трендом у сфері IT. Зовсім недавно ми писали про те, що в Японії створили багатошарові розумні татуювання, і ось,  зараз,  з’явилася інформація про те, що компанія Chaotic Moon розробляє проект розумних татуювань з електродами під назвою Tech Tats.

Татуювання Tech Tats наносяться на шкіру таким чином: спочатку в місці майбутньої татуювання встановлюються мікроконтроллер і кілька світлодіодів-індикаторів. Потім поверх усього цього наноситься електропровідний шар фарби, а дані передаються на будь-який електронний пристрій за допомогою бездротових технологій. При цьому форма, розмір і колір малюнка можуть бути найрізноманітнішими. Зараз Tech Tats здатні проводити вимірювання тиску людини, а також температуру його тіла, але представники фірми Chaotic Moon планують в майбутньому значно розширити функціональність свого винаходу. Програмісти компанії планують забезпечити татуювання функціями розпізнавання різноманітних станів організму: стрес, страх, частота серцебиття і так далі.

Розробники Tech Tats називають свій винахід «модним і корисним аксесуаром» і сподіваються, що в майбутньому подібні татуювання зможуть частково замінити смартфони, допомагаючи відстежувати місце знаходження загублених маленьких дітей, використовуватись в якості елементів керування різними девайсами і,  навіть,  в якості мікрофону при нанесенні на горло людини. Детальніше ознайомитись з новою технологією можна з даного відео:

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: