Створено новий терагерцовий чіп-передавач, здатний забезпечити високу швидкість бездротової передачі даних
19 Лютого , 2017
Iris eTrike – електричний трицикл нового покоління (відео)
19 Лютого , 2017

Розкішний електрокар Lucid Air вперше показав свій інтер’єр (відео)

З першого погляду автомобіль Lucid Air виправдовує свою назву (з англійської Air перекладається як «повітря»). Величезні вікна і панорамний дах створюють в салоні відчуття повітряної легкості. Відкинувшись назад, водій отримує можливість оглядати небо через скляний дах, враження від якого лише злегка псує поздовжня балка. Чудова панорама дозволяє пасажирам задніх сидінь подолати синдром певної відірваності від пейзажу, властивий багатьом автомобілям.

лусид ейр электрокар салон

На показах були представлені чотири стилі внутрішнього інтер’єру, які може обрати власник Air. Всі вони названі на честь різних місцевостей в Каліфорнії. Салон «Мохаве» виконаний в тонах пустелі. «Санта-Моніка» нагадає власнику океан на заході. «Санта-Круз» засліплює тонами сонячного дня на пляжі, а «Тахо» виконаний в кольорах лісу перед заходом. Назва інтер’єру буде відображатися на дверних підлокітниках, які, до речі здатні відображати точні координати автомобіля і поточний час.

итнерьер электромобиля Lucid Air

сенсорный дисплей электромобиля Air

Перед місцем водія розташований трипанельний сенсорний дисплей. Він служить не тільки для того, щоб інформувати водія про стан електромобіля. Air оснащений безпілотним функціоналом. В режимі автопілотування, центральний дисплей показує ймовірну траєкторію машини при маневрах: переміщеннях по смугам, поворотах або обгонах.

технические характеристики

Ще однією новацією є вбудовані в рульове колесо мікрофони для розпізнавання голосу. Розроблена компанією Lucid технологія дозволяє бортовому комп’ютеру не просто розуміти голосові команди, але і впізнавати людину, яка подає їх. Пасажир, наприклад, може віддати команду на зміну обігріву або режиму кондиціонування свого місця.

Нагадаємо, Air оснащується батареями, що дозволяють проїхати без підзарядки більше 600 км. Два електромотори розвивають потужність до 1000 л. с. Автомобіль може розігнатися до 315 км/ч. Динаміка і комфорт новинки цілком дозволяють їй стати конкурентом Tesla Model S.

А днями Lucid показала відео дріфтингу свого розкішного електроседану по засніжених дорогах Міннесоти:

Джерело: electrek.co

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: