Вченим компанії IBM вдалося зробити знімки рідкісної трикутної молекули, яка була синтезована вперше в історії
17 Березня , 2017
Технологія Hauoli дозволяє відслідковувати рухи по звуках
17 Березня , 2017

Робот Sally вміє робити тисячу салатів

Поки «мішки з кістками» продовжують репостити у соціальних мережах рецепти салатів на швидку руку, роботи вже щосили вивчають їх напам’ять, з ходу пропонуючи клієнтам більше тисячі різних видів салатів. Розробка компанії Chowbotics вміє стругати їх практично без сторонньої допомоги і завдяки цій властивості вже змогла зацікавити інвесторів, які вклали в робота-кухаря Sally п’ять мільйонів доларів.

Втім, мріяти про такого помічника на кухні поки зарано, адже у своєму поточному стані Sally у звичайній квартирі точно не поміститься, зате ця красуня відмінно підійде для закладів громадського харчування і скоро зможе стругати салати в ресторанах, кафе, готелях або лікарняних їдальнях.

Діпака Секара, голова Chowbotics, впевнений, що їх роботи почнуть продаватись вже цієї весни, і прогнозує швидку появу подібних пристроїв у звичайних будинках, просто, спочатку треба трохи почекати. Приблизно так було з домашніми ПК. Спочатку з’явились великі машини, потім їхні розміри зменшились, а в підсумку персональний комп’ютер вже запросто поміщається в невелику коробочку розміром з флешку.

Роботів Sally вже працевлаштували в кілька ресторанів Каліфорнії і Сан-Франциско. Там вони вже через кілька тижнів почнуть «проходити стажування».

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: