Таїландський стартап створює службу таксі з 3D-друкованих електроскутерів
7 Березня , 2017
Китайська ракета-носій нового покоління «Чанчжен-7 Y2» пройшла тестування
7 Березня , 2017

Роботи-кур’єри отримали «дозвіл на роботу» у Вірджинії

Губернатор американського штату Вірджинія підписав постанову, згідно з якою, роботи-кур’єри зможуть без проблем пересуватись по тротуарах і пішохідних переходах загального користування. Скористатися своїм «правом на працю» роботи, що займаються доставкою посилок, зможуть вже з першого липня 2017 року. Головне, щоб швидкість робота не перевищувала 16 кілометрів на годину, сам «кур’єр» має важити не більше 22 кілограм, повідомляє Engadget.

У новому законі прописано, що роботи, які відповідають визначеним вище вимогам, зможуть пересуватися тротуарами без супроводу, при цьому всю відповідальність за можливі події, пов’язані з автономними робокур’ерами, кур’єрські служби повинні взяти на себе. Тому власників ботів зобов’яжуть встановити за своїми «підлеглими» стеження. В цьому їм можуть допомогти системи віддаленого моніторингу, які працюють за GPS.

При розробці закону влада штату консультувалися з естонським стартапом Starship, який займається розробкою роботів-кур’єрів, та нещодавно відкрив представництво в США. Зацікавленість у створенні кур’єрської рободоставки на території штату висловили Amazon і Grubhub, а також деякі інші компанії.

Проте в законі прописано, що у разі, якщо роботи стануть створювати проблеми пішоходам, місцева адміністрація залишає за собою право скасувати постанову і заборонити роботам розгулювати по вулицях без супроводу.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: