На YouTube з’явилися розсекречені зйомки ядерних випробувань
24 Березня , 2017
NVIDIA і Paccar зайнялись розробкою безпілотної вантажівки
24 Березня , 2017

Програмні боти створили власну мову

Лабораторія OpenAI, заснована Ілоном Маском, продовжує досліджувати можливості штучного інтелекту. На цей раз, результатом експерименту, проведеного над ботами, стала мова, яку програми самостійно розробили для того, щоб полегшити спілкування один з одним і ефективно виконувати спільні завдання.

Сайт Wired повідомляє, що на даний момент мова ботів ще дуже примітивна, але вже зараз вони демонструють цікавий підхід у цій справі, позначаючи певними символами один одного, навколишні об’єкти і поняття, наприклад, «ходити», «стояти», «дивитись».

Боти не відразу навчились розмовляти, але пробували навчитись розуміти один одного методом проб і помилок, намагаючись орієнтуватися у своєму світі і спілкуватись між собою. Якщо один із способів спілкування здавався їм недостатньо ефективним, вони його відкладали і застосовували інші варіанти, що здаються їм більш доречними.

Фахівці впевнені, що з часом, ця мова стане більш складною і її можна буде перекласти на людський, поки ж роботи вчаться спілкуватись один з одним «на пальцях».

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: