Розроблено «невбиваний» дрон з гнучким каркасом
15 Березня , 2017
Військові США створили еластичний матеріал для броні, який можна латати праскою
15 Березня , 2017

Представлений концепт гібрида автомобіля і квадрокоптера для використання в міських умовах

Ще у вісімдесяті роки Роберт Земекіс у другій частині знаменитого фільму «Назад в майбутнє» представив своє бачення 2015 року досить футуристичний: з голограмами, черевиками, які замі зашнуровуються, літаючими скейтбордами і автомобілями. На дворі вже рік 2017, а ми досі пересуваємося по-старому. Але нещодавно, відома компанія Airbus представила увазі концепт футуристичного персонального гібридного літального транспортного засобу під назвою Pop.Up.

Головною відмінною рисою цього авто, на відміну від інших подібних розробок, є те, що Pop.Up з легкістю трансформується з автомобіля в літальний апарат і назад, обираючи під керуванням системи штучного інтелекту найоптимальніший вид руху, що гарантує мінімальний час прибуття в кінцеву точку.

Pop.Up складається з трьох базових компонентів: першим, природно, є пасажирська кабіна, розмірами, приблизно, як у мініатюрних малолітражних автомобілів. Кампанія Airbus називає цю кабіну пасажирського капсулою. Крім того, вона може бути встановлена на самохідному шасі, що трансформує її в автономний автомобіль-робот. У випадку ускладнення руху по дорозі, пасажирську капсулу може підхопити квадрокоптер, який, доставивши її в місце призначення, знову поставить на автомобільну платформу. Більше того, під час руху як по землі, так і по повітрю, кілька платформ Pop.Up можуть об’єднуватися в авто – або навіть літаючі поїзда.

Крім фахівців Airbus, в розробці концепту Pop.Up брала участь група дизайнерів з італійської дизайнерської компанії Italdesign, яка співпрацює з такими гігантами автопрому, як Volkswagen, BMW і Alfa Romeo.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: