UPS показала кур’єрський дрон, який запускається з даху фургона
7 Березня , 2017
У Дубаї будується хмарочос Dynamic Tower
7 Березня , 2017

Переносний річковий гідрогенератор забезпечить енергією весь будинок (відео)

Канадська компанія Idénergie розробила новий спосіб отримання електроенергії від проточної води. Інженери створили портативну занурювальну турбіну, придатну для використання практично на всіх річках.

Турбіна перевозиться в розібраному вигляді в невеликому пакунку. Нескладний монтаж здійснюється прямо на березі річки. Після занурення у воду турбіна здатна генерувати до 12 кВт*год електроенергії на день. Потужність, вироблена міні-ГЕС, прямо залежить від швидкості течії: при її швидкості 2 м/с пристрій здатний видавати до 2 кВт/год.

устройство миниатюрной гидроэлектростанции

Річки мають величезний енергетичний потенціал, який можна порівняти з усіма іншими поновлюваними джерелами енергії. Продукція Idénergie по своїй продуктивності може при цілодобовій роботі виробити достатньо енергії для живлення житлового будинку. Надійність занурювальної турбіни робить її доброю альтернативою газовим генераторам. До її переваг, також, відносяться безшумність і повна відсутність шкідливих викидів.

компактная речная турбина для выработки электричества

Для того, щоб зібрати мінітурбіну, потрібно всього три людини, причому, не потрібно проходити навчання або мати досвід роботи. Також не потрібні крани, складне устаткування або підготовка дна річки. Мабуть, натхненні меблями ІКЕА, розробники зробили збірку гранично простою. Обладнання виймається з упаковки і збирається за допомогою звичайних шестигранних ключів. Вбудований регулятор швидкості приводу дозволяє обрати оптимальний режим роботи. Турбіна також оснащена датчиками контролю роботи і аварійним гальмом.

На офіційному сайті компанії занурювальні річкові турбіни пропонуються за ціною 12 500 канадських доларів (близько 9 500 американських).

Джерело: geeky-gadgets.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: