Qutee.com — штучний інтелект на службі маркетингу
13 Березня , 2017
У США почалися випробування арктичного безпілотника ArcticShark
13 Березня , 2017

Перекладач Google на основі нейромереж вивчив російську мову

«Моя твоя тепер розуміти».

Компанія Google без зайвої помпи продовжує працювати над підвищенням якості машинного перекладу Google Translate, дотримуючись раніше наміченої мети – зробити переклади більш живими і природними, порівнянними за якістю з тими, які роблять професійні перекладачі.

Переводчик Google на основе нейросетей Google Neural Machine Translation выучил русский

У минулому році пошуковий гігант почав відходити від традиційного машинного перекладу по фразах і використовувати замість нього нову систему під назвою Google Neural Machine Translation (GNMT).

І ось, зараз компанія Google повідомила про розширення списку підтримуваних системою GNMT мов. Тепер алгоритми останньої забезпечують переклад на 11 мов, включаючи російську.

Система GNMT втілює в собі передові розробки пошукового гіганта в галузі нейронного машинного перекладу. Як стверджується, GNMT забезпечує більш точний і якісний переклад в порівнянні з традиційними системами, оскільки переводить речення цілком, а не частинами. Іншими словами, вона переводить складні речення, враховуючи при цьому залежність значення того чи іншого слова/словосполучення від контексту, в якому вони використовуються.

Але ще цікавіше те, що система GNMT самостійно навчається. Тобто, вона буде вчитись і з часом, якість перекладу буде ставати все вище і вище. Крім того, технологія NMT повинна поліпшити і граматичну сторону сервісу.

В кінцевому підсумку Neural Machine Translation буде знати всі 103 мови, які зараз підтримує сервіс Google Translate.

Нагадаємо, компанія Google почала переводити перекладач Google Translate, який відзначив у минулому році своє 10-річчя, на нейроні технології в листопаді минулого року.

Спочатку система NMT підтримувала тільки мандаринську китайську мову. Потім, перелік мов був розширений англійською, французькою, німецькою, іспанською, португальською, японською, корейською та турецькою. Цього тижня, система вивчила ще три мови: хінді, російську та в’єтнамську.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: