У Японії придумали багатошарові електронні татуювання
11 Березня , 2017
Дослідники навчили шестиногого робота пересуватися швидше і ефективніше своїх живих прототипів
12 Березня , 2017

Патент Google допоможе «напоумити» будь-який будинок за рахунок економії енергії

У найближчому майбутньому кожен будинок може трошки «порозумнішати». Днями Google запатентував систему, яка здатна забезпечити «інтелектуальне керування температурою на основі профілів використання енергії та зовнішніх погодних умов».

«Споживачі експериментують з різними способами зниження обсягу енергоспоживання, – цитує текст патенту видання Digital Trends. – Наприклад, вони можуть вимикати кондиціонер в певний час дня чи використовувати лічильники для вимірювання енергоспоживання різних пристроїв».

Новий пристрій, запатентований Google, спрощує цей процес. По суті, система задає загальне правило енергоспоживання для кожного пристрою в будинку, а потім порівнює ці показники з фактичною витратою енергії. Після цього користувач отримує конкретні рекомендації про те, що потрібно змінити, щоб зменшити витрату енергії і, відповідно, рахунки за комунальні послуги.

Раніше повідомлялося про канадських інженерів компанії Great Gulf, які побудували «розумний» будинок на основі системи Somfy Tahoma. Інноваційна будівля здатна контролювати витрату енергії, підтримувати комфортний клімат, стежити за споживанням води і робити багато чого іншого.

Згідно звіту дослідницької компанії Intelligence, BI, до 2020 року кількість IoT-пристроїв (IoT – “Інтернет Речей”) для контролю споживання у комунальній сфері зросте у всьому світі більш, ніж в два рази — приблизно до 930 млн. Завдяки впровадженню розумних лічильників комунальні компанії зможуть заощадити до $157 млрд.

Джерело: Хайтек

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: