Вчені із США створили тканину яка самопотовщується
26 Березня , 2017
Скоро ми точно будемо знати, де пропадають літаки
26 Березня , 2017

Німці зроблять із закритих шахт сховища «зеленої» енергії

Уряд землі Північний Рейн-Вестфалія має намір переробити кам’яновугільну шахту Проспер-Ханіель в 200-мегаватну гідроакумулюючу станцію. Губернатор землі Ханнелоре Крафт повідомила, що гігантська «батарея» зможе забезпечити електроенергією 400 000 будинків. Шахта, глибина якої сягає 600 метрів, стане невичерпним джерелом енергії для країни.

Використання старих шахт в якості акумуляторів допомагає вирішити дві серйозні проблеми, пов’язані з переходом на чисті джерела енергії. У локальному масштабі вони оживляють економіку поселень, жителі яких не один десяток років займались видобутком вугільної руди. На регіональному рівні таке застосування шахт дає можливість стабілізувати подачу електроенергії при відсутності вітру або сонячного світла.

За словами Крафт, земельний уряд не має наміру обмежуватись створенням ГАЕС тільки на цій шахті. Влада планує до 2025 року довести частку відновлюваної енергії в балансі землі до 30%, тому у випадку успіху будуть перебудовані і інші шахти.

водный аккумулятор
                                    Принцип роботи гідроакумулюючої електростанції

Північна Рейн-Вестфалія, яка зіграла ключову роль у німецької промисловій революції,  генерує третю частину електроенергії країни, в основному, на застарілих газових і вугільних електростанціях. Але в самій економічно розвиненій європейській країні триває енергетична революція, тому потреба в накопичувачах енергії стає все більшою. Федеральний уряд, вважає Крафт, яка вивчала економіку в Королівському коледжі в Лондоні, має розробити загальний план створення таких сховищ енергії.

Також, цей регіон є найбільшим у Німеччині, за чисельністю населення і дає п’яту частину промислової продукції країни.  Зниження оптових цін на електроенергію все частіше спонукає відмовлятись від вугільних станцій, якими оперують великі підприємства даної місцевості. Загалом. заявляють про можливе закриття 27 електростанцій, що працюють на вугіллі і газі. Їх загальна потужність становить 6,6 ГВт. Ці електростанції дають енергію 13 мільйонам домогосподарств.

Джерело: bnef.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: