Безпілотний електро-мікроавтобус з дронами, які доставляють покупки на балкони будинків
8 Березня , 2017
Штучний інтелект DeepCoder навчився писати код, крадучи його з інших програм
11 Березня , 2017

Новий Volvo XC60 навчиться ухилятися від перешкод

Ще одна ступінь безпеки.

Кросовер Volvo XC60 нового покоління зможе об’їжджати перешкоди на дорозі. Прем’єра моделі, укомплектованої модернізованим комплексом систем безпеки City Safety, відбудеться на початку березня на Женевському автосалоні. Про це повідомляє видання Motor.

Нова система безпеки втрутиться в керуванням автомобілем тільки в тому випадку, коли автоматичне екстрене гальмування не дозволить уникнути зіткнення.

Функція працює на швидкості від 50 до 100 кілометрів на годину, дозволяючи уникнути зіткнення не лише з машинами, але і пішоходами і великими тваринами. При цьому електроніка не повністю контролює керування, а підказує напрям і допомагає «об’їхати».

Крім того, система допоможе уникнути зіткнення із зустрічним автомобілем (працює на швидкості до 140 кілометрів на годину), повернувши машину в свою смугу, а також з об’єктами в сліпій зоні.

На даний момент компанія Volvo опублікувала лише кілька тизерів наступного XC60. В тому числі, була показана світлотехніка кросовера, елементи решітки радіатора і його силует.

Новый Volvo XC60 научится уворачиваться от препятствий

Судячи по зображенню, кросовер отримає світлодіодні задні ліхтарі з елементами в стилі старшого позашляховика XC90, седана S90 і універсалу V90. Це, зокрема, форма вертикальних елементів, а також горизонтальна частина оптики, розташована на кришці багажника.

Новый Volvo XC60 научится уворачиваться от препятствий. Фото №1

На інших малюнках показана передня оптика з фірмовими ходовими LED-вогнями («Молот Тора»), проте на відміну від інших моделей Volvo, в новому XC60 вони з’єднані з гратами радіатора. Сам «гриль» по формі нагадує чотиридверку S90.

Новый Volvo XC60 научится уворачиваться от препятствий. Фото №2

Відомо, що кросовер другого покоління розроблений на масштабованій платформі SPA, а в його моторну гамму увійдуть агрегати сімейства Drive-E. Імовірно, в гамі з’явиться і гібридна система T6 Twin Engine від седану S60L з ринку Китаю.

У випадку з китайською моделлю це дволітровий бензиновий турбодвигун, що приводить у рух передні колеса і електродвигун, встановлений на задній осі. Загальна потужність установки перевищує 300 кінських сил (при 550 Нм), а запас ходу на електриці становить понад 50 кілометрів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: