У Китаї роботи підвищили продуктивність заводу на 250%
14 Лютого , 2017
Вертикальна ферма Panasonic приносить 80 тонн врожаю щороку
14 Лютого , 2017

Нове відео роботи повністю автономного електрокара Bolt від GM і Cruise

беспилотный болт электромобиль

В березні 2016 року General Motors оголосила, про придбання молодої компанії Cruise Automation, а минулого тижня показала перше відео самокерованого прототипу Bolt EV, оснащених автопілотом від Cruise. На жаль, ролик вийшов не дуже вдалим: незважаючи на заяву представників GM, що електромобіль пересувався по місту в повністю автономному режимі, відео не давало про це чіткого уявлення, оскільки здавалося, що зйомка велася реєстратором, закріпленим на лобовому склі.

Компанія вирішила виправити ситуацію і через пару тижнів представила нове, більш змістовне відео автономної роботи електричного «Болта». Такий простий момент, як демонстрація руху автомобіля і рук водія, навіть не торкаються до керма, виробляє набагато більш вражаючий ефект.

Система автопилота для Bolt EV была разработана в Cruise

Другий ролик також знімався на вулицях Сан-Франциско, хоча з минулого року Cruise використовує випробувальні майданчики в декількох регіонах США. У тестову програму GM входить більше 40 безпілотних автомобілів, а про початок обкатки автономного Bolt вперше оголошено влітку 2016 року.

GM заявляє, що вона першою випустить на ринок повністю автономні машини, хоча і продаж їх вона планує почати не раніше 2020 року. У той же час, інші компанії, такі як, наприклад, Tesla і Waymo (Google), ставлять собі набагато більш стислі терміни.

Але як би то не було, GM вже зараз показує вражаючі результати. Як видно з ролика, система автономного керування прекрасно справляється зі складним дорожнім рухом у великому місті, об’їжджаючи пішоходів і робітників-ремонтників. Моменти легкої «невпевненості» системи можна помітити тільки добре придивившись, але навіть тоді водій ні на секунду не доторкається до керма.

 

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: