Космічний корабель SpaceX Dragon успішно повернувся з МКС
25 Березня , 2017
Технологія Sony дозволить смартфонам обмінюватись енергією без проводів
25 Березня , 2017

На Херсонщині побудують теплову СЕС з безперервною генерацією енергії

В одному з районів Херсонської області планують побудувати геліоелектростанцію, що збирає сонячну теплову енергію та працює 24 години на добу. Компанія-будівельник збирається витратити на цей проект три роки і більше 10 мільйонів євро.

Голова Іванівського району Херсонської області Сергій Довбня заявив, що компанія «Рендж Татарбунари» планує побудувати в цьому районі сонячну теплову електростанцію за 10-12 млн. євро.

Будівництво геліоелектростанції буде проводитись з 2017 по 2020 роки.

Голова РДА додав, що найбільші інвестиції район залучає в розвиток зрошуваного землеробства – 6,5 млн. грн., а також у відновлювану енергетику.

ТОВ «Рендж Татарбунари» є дочірньою структурою компанії Ренджі Девелопмент, яка була створена в 2009 році з метою інвестування і розвитку проектів у сфері відновлюваної енергетики в країнах Східної Європи і СНД. В даний момент компанія працює на ринках Україні, Вірменії та Казахстану.

На сьогоднішній день, компанія ввела в експлуатацію енергооб’єктів загальною потужністю близько 46 МВт, на додаток до девелоперського портфелю, сумарною потужністю понад 200 МВт сонячних і вітряних електростанцій. Компанія не тільки інвестує власні кошти, але і тісно співпрацює з міжнародними фінансовими установами, зокрема з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а також з Фондом Чистих Технологій.

Ренджі Девелопмент має п’ять «дочок» у Вінницькій області: ТОВ «Грін Агро Сервіс», «Праймвуд», Рендж Бершадь», «Рендж Томашпіль», «Рендж Тросятнець» і чотири в Одеській області: «Рендж Ізмаїл», «Рендж Татарбунари», ТОВ «Рендж Сарата» і ТОВ «Рендж Арциз».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що протягом найближчих трьох років у Вінницькій області планують побудувати 14 сонячних електростанцій загальною потужністю 72 МВт.

Джерело: uapress.info

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: