Віртуальна реальність дозволить будь-якому охочому побувати на станції МКС
16 Березня , 2017
Pirelli підключила шини до хмари
16 Березня , 2017

Медичний апарат самодіагностики WellPoint зможе підмінити медсестер

Бельгійська компанія BeWell створила апарат, що дозволяє пацієнту пройти первинний медичний огляд перед прийомом у лікара. Поки людина сидить у черзі, вона могла б проводити час з більшою користю. Перегляд журналів і розглядання стелі в коридорі ніяк не допоможуть лікарю, а ось замір тиску, пульсу і ваги, навпаки, позбавить медичний персонал від необхідності виконувати ці рутинні завдання, дозволивши зосередитись на більш важливих речах.

Кіоск WellPoint повністю автономний, тому все, що треба, він робить без сторонньої допомоги. Заміри він теж проводить швидко. На все у нього йде близько трьох хвилин, тоді як медсестрі для цього потрібно більше часу. Щоб пройти обстеження, потрібно присісти біля стенду і показати йому свою медичну ID-карту, після чого просунути руку в вимірювач тиску і активувати апарат.

Розробники повідомляють, що в майбутньому WellPoint зможе брати аналізи крові і навчитися вимірювати в ній рівень цукру. Річне обслуговування одного такого кіоску обійдеться медичній установі, приблизно, у вісім тисяч доларів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: