Перший політ нового космічного апарату NASA може бути пілотованим і навколо Місяця
5 Березня , 2017
США доповнять протиракетну оборону безпілотниками з лазерами
5 Березня , 2017

Компанія Mattel показала голографічну ляльку Барбі

При цьому Barbie Hologram виявилася не зовсім голограмою.

Американський виробник іграшок Mattel продемонстрував на виставці Toy Fair, що проходить зараз в Нью-Йорку, нову версію ляльки Барбі — Barbie Hello Hologram, виконану у вигляді голограми. Про це повідомляє видання Wired

Mattel показала голографическую куклу Barbie

Слід зазначити, що Barbie Hello Hologram не належить до тієї ж категорії, що і анонсований компанією Mattel на виставці CES 2017 смарт-динамік Aristotle, який виконує функції наглядача за дитиною і «росте» разом з ним, починаючи з ролі радіоняні, потім змінюючи її на роль казкаря.

Для Barbie Hello Hologram більше підходить роль дитини, здатної відповісти на прості запитання, розповісти про погоду, відтворити мелодію, станцювати і змінити зовнішність. Це відноситься не тільки до одягу, але і кольором волосся і шкіри. На виставці Toy Fair демонструється лише три типу зовнішності ляльки, але ближче до фінальної стадії перед релізом у неї з’явиться набагато більше варіантів зовнішнього вигляду.

Слід зазначити, що Barbie Hello Hologram не можна вважати повноцінною голограмою. Представник Mattel вдався до старого трюку, відомому як Привид Пеппера, яким часто користуються ілюзіоністи, щоб показати публіці духів і привидів.

На нижній частині кришки коробки розташований проектор, в нижній стінка — нахилене під кутом дзеркало; вони створюють ілюзію об’ємного об’єкта всередині. Використовується лише ефект голограми, але немає ніяких лазерів. Тому замість тривимірного зображення користувач бачить двомірне, схоже на проекцію на напівпрозорому склі, яку не можна побачити, якщо подивитися на коробку збоку.

Барбі-привид непогано танцює (рухи можна задавати голосом), може розповісти про погоду, може встановити невелике нагадування і змінювати одяг і зовнішність, а також просто служити нічником. Навряд чи лялька, якої не можна торкнутись, виключно з голосовим керуванням, стане улюбленицею багатьох дітей. Але Барбі намагається йти в ногу з часом і хоча б намагається виглядати високотехнологічною — а це вже похвально.

Як правило, іграшки, здатні спілкуватися з дітьми, викликають побоювання з приводу захищеності конфіденційної інформації.

Mattel повідомила, що жодної інформації на її серверах зберігатися не буде. Також стверджується, що фінальний продукт буде повністю відповідати вимогам Закону про конфіденційність дітей в Інтернеті (children’s Online Privacy Protection Act, COPPA).

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: