Швейцарські дослідники створили першого у своєму роді їстівного робота
21 Березня , 2017
NASA показало панорамне відео випробувань космічного двигуна
21 Березня , 2017

Компанія Intel придбала виробника технологій для безпілотних автомобілів

Intel придбала Mobileye – ізраїльську компанію, що спеціалізується на виробництві чіпів для оптичних систем позиціонування для безпілотних автомобілів. Першим про цю операцію повідомило ізраїльське новинне видання The Marker. Трохи пізніше про підписану угоду підтвердили обидві сторони. Сума угоди становить 15,3 мільярда доларів.

Зовсім недавно Intel і Mobileye об’єднувались для роботи над новою безпілотною платформою BMW iNext, яку автовиробник планує ввести в експлуатацію до 2021 року. В рамках проекту було створено 40 автономних машин, випробування яких на дорогах загального користування в США і Європі планується розпочати вже в цьому році.

Підписання угоди про злиття було офіційно підтверджено днями і, на думку керівного складу Mobileye, має дуже позитивно позначитися для їх компанії. Раніше Intel заявляла, що збирається протягом двох років інвестувати 250 мільйонів доларів на розвиток технологій для безпілотних автомобілів, але угода на 15 мільярдів виглядає на цьому тлі куди цікавіше.

«Придбання компанії Mobileye дозволяє нам об’єднатися зі світовим лідером по виробництву технологій систем комп’ютерного зору і спільно використовувати їх з процесорами Intel Xeon, а також технологіями FPGA, пам’яті 3D XPoint і 5G-модемів», — говорить виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч.

«Це партнерство дозволить об’єднати в єдиний ланцюг систему розумного зору і «цифровий мозок», який власне і буде керувати автомобілем».

Mobileye не один рік займається розробкою систем і мікропроцесорів, що дозволяють автомобілям пересуватися по дорогах в автоматичному режимі і попереджати водія про небезпеку зіткнення. Спочатку чіпи Mobileye для своєї системи безпілотного керування використовувала компанія Tesla, однак після смертельного інциденту в минулому році за участю одного з автомобілів Tesla Model S, коли система не змогла відрізнити, в буквальному сенсі, вантажівку, що перетинає дорогу і небо за нею, партнерство було вирішено припинити.

Інтерес Intel в Mobileye може допомогти їй в конкурентній боротьбі проти таких компаній, як NVIDIA, Qualcomm. Останні теж вирішили інвестувати свої гроші в розвиток ринку автономних машин.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: