Бернаут в інфрачервоному спектрі
21 Березня , 2017
NIO EVE: китайці показали безпілотний електрокар майбутнього (відео)
21 Березня , 2017

Компанія Bigelow Aerospace запустить автономний космічний модуль до 2020 року

Глава Bigelow Aerospace в недавньому інтерв’ю порталу space.com поділився своїми планами щодо майбутнього компанії і розповів про роль космічних станцій на орбіті Місяця, відзначивши їх ключову роль в освоєнні супутника Землі.

Інженери Bigelow Aerospace вже розробили кілька прототипів надувних модулів, два з них були запущені компанією ще десять років тому, а в минулому році надувний житловий модуль BEAM (Bigelow Expandable Activity Module), створений її ж фахівцями, став частиною МКС.

На цьому компанія зупинятись не збирається, тому до 2020 року спільно з United Launch Alliance планує розробити новий житловий модуль BA-330 і відправити його на орбіту в якості самостійної приватної станції. Засновник Bigelow Aerospace зазначив, що новий модуль буде приблизно в три рази більше будь-якого з існуючих блоків МКС.

«В майбутньому, — пояснив він, — можна було б використовувати подібні модулі для розміщення на навколомісячній орбіті, де вони знадобилися б для дозаправки і проживання космонавтів, але зараз дуже гостро стоїть питання з фінансуванням».

Якщо уряд США підтримає його ініціативу, ймовірно, роботи в цьому напрямку почнуться вже зовсім скоро.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: