У Китаї відкрили для відвідин туристами найбільший радіотелескоп у світі
20 Березня , 2017
Oculus запустив у Facebook прямі трансляції ігор у віртуальній реальності
20 Березня , 2017

Компанія Avegant показала прототип AR-окулярів

Доповнена реальність досі була представлена на ринку лише гарнітурою HoloLens від Microsoft. Весь цей час на горизонті маячив проект Magic Leap, але про нього останнім часом практично нічого не чути, та й видно його не було — розробники його так і не показали, а шкода. Зате, днями про себе заявив стартап Avegant, який показав свою гарнітуру доповненої реальності.

Прототип окулярів доповненої реальності від Avegant виглядає, поки, не дуже елегантно, зате при цьому дуже непогано працює. Розробники навіть показали його в дії, опублікувавши невелике відео. У ньому, крім розповіді про розвиток технології у виконанні глави стартапу, можна побачити невелику демонстрацію можливостей пристрою.

Дизайн AR від Avegant чимось нагадує той же HoloLens, але за своїми можливостями поки йому сильно поступається, але це тимчасово. Розробники планують доопрацювати свою гарнітуру і випустити повноцінного конкурента на ринок вже в найближчому майбутньому.

Компанія Avegant відома і іншими розробками, в числі яких персональний кінотеатр Glyph — своєрідна VR-гарнітура з вбудованими навушниками.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: