Перший електрокар Skoda дебютує на автосалоні в Шанхаї
22 Березня , 2017
Країни Євросоюзу вже отримують 17% енергії з відновлюваних джерел
22 Березня , 2017

Колеса UrbanX перетворюють будь-який велосипед в електричний

Навіщо витрачати купу грошей на покупку модного, але дорогого електричного велосипеда, коли можна перетворити в нього свій старий добрий великий, тим більше, що стартап UrbanX якраз пропонує недороге і практичне рішення! При всіх своїх очевидних плюсах електровелосипед захочуть купити не всі, а ось змінити звичайні колеса на електричні напевно захочуть багато. «Розумні» колеса від UrbanX зроблені з авіаційного алюмінію і випускаються в двох варіантах — UrbanX Booster на 350 Вт і UrbanX Eco на 240 Вт.

Колеса витримують вагу до 140 кілограм, при тому, що самі тягнуть всього на сім разом з акумулятором на 3500 мА/год. Заявленої ємності має вистачити на те, щоб допомогти велосипедисту крутити педалі до 50 кілометрів. Розробники продають додаткові батареї такої ж ємності, які, до речі, не «дурніші» самого колеса — у них є USB-роз’єм, через який можна зарядити смартфон. Колеса підключаються до телефону по Bluetooth, щоб повідомити власника про стан батареї, засікти час поїздки, швидкість і пройдену відстань. Там же можна вибрати один з трьох режимів роботи колеса.

Збір коштів на реалізацію проекту тільки що стартував на Kickstarter, тому шанс взяти участь є у всіх — UrbanX Eco коштує 299 доларів, а UrbanX Booster — всього 399. Ранні вкладники можуть встигнути придбати колеса саме за цією ціною. Перші поставки намічені на початок літа 2017 року.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: