Роботи-кур’єри отримали «дозвіл на роботу» у Вірджинії
7 Березня , 2017
Робот Minitaur навчився гарцювати по бруду і льоду
7 Березня , 2017

Китайська ракета-носій нового покоління «Чанчжен-7 Y2» пройшла тестування

У провінції Хайнань, розташованої в Південному Китаї, провели технічний огляд «Чанчжен-7 Y2», ракети-носія нового покоління. За її допомогою вже у квітні 2017 року планують вивести в космос вантажний корабель «Тяньчжоу-1». Про те, що технічна оцінка ракети пройшла успішно, китайському новинному агентству «Сіньхуа» повідомив Бао Веймінь, голова комітету з науково-технічних питань Китайського об’єднання космічних технологій.

В інтерв’ю кореспондентам він підкреслив, що розробка серії ракет «Чанчжен-7» дозволила Китаю поліпшити можливості, що дозволяють виходити в космос, а нові ракети «Чанчжен-7 Y2» зможуть посприяти розвитку китайської космічної програми.

Нагадаємо, що Китай збирається побудувати власну станцію на орбіті Землі. Зараз там знаходиться перший науковий модуль, на якому вже побували космонавти і проводяться різні експерименти.
Корабель «Тяньчжоу-1» — перша космічна вантажівка, самостійно створена китайськими фахівцями. Планується, що з його допомогою на космічну станцію будуть доставляти вантажі і проводитись дозаправка в космосі. Після того як корабель і ракети будуть обкатані, їх збираються використовувати для підготовки до розгортання пілотованої орбітальної станції, яку планують завершити до 2022 році.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: