Електричні боліди Formula E отримали новий дизайн SRT05e
15 Лютого , 2017
Вперше у світі створено серійний літаючий автомобіль PAL-V Liberty (відео)
15 Лютого , 2017

Знімний веломотор з батареєю легко перетворює велосипед в електробайк (відео)

Сінгапурська транспортна компанія TUMCREATE, до складу якої входять інженери Мюнхенського технічного університету (TUM) і Наньянського технологічного університету (NTU), розробила спеціальний електрокомплект для велосипеда, здатний перетворити звичайний байк в електричний.

Набір для модернізації велосипеда отримав назву ease і являє собою складаний пристрій, в який входять датчики, контролер, батарея і невеликий електромотор з фрикційним коліщатком для зчеплення з заднім колесом. Особливістю такого рішення стала можливість пристосування до рами практично будь-якого байка без взаємодії з ланцюговим приводом.

электромотор для велосипеда

комплект электропривода с аккумулятором для велосипеда

На ринку вже представлені різні варіації для електрифікації велосипедів, але більшість з них вимагають тих чи інших змін у його конструкції. Одним з прикладів може служити GeoOrbital – мотор-колесо з акумулятором, для встановлення якого необхідно демонтувати «рідне» колесо. Однак у випадку з сінгапурським девайсом все набагато простіше – комплект легко знімається, компактно і зручно транспортується.

портативный электрический привод для байка

Ease оснащений 250-ватним мотором, а також літій-іонною батареєю ємністю 10000 мА, яка, за словами виробника, здатна допомагати велосипедисту на відстані до 50 км з максимальною швидкістю до 25 км/ч. Заповнити її заряд можна від розетки можна протягом 3-х годин. Пристрій масою 3,5 кілограми можна кріпити до рами як з лівого, так і з правого боку. Як вже зазначалося вище, його простий монтаж/демонтаж на велосипед проводиться протягом 10 секунд і не вимагає спеціальних навичок. Крім того, комплект легко складається навпіл за рахунок шарніра по середині і запросто поміщається навіть в руці велосипедиста.

легкосъемный электрокомплект для велосипедов

электрический велосипед с мотор-колесом

Корпус пристрою виконаний з алюмінію і має водонепроникний захист. На його задній стороні розміщено світлодіодне підсвічування, яке сигналізує про гальмування транспортного засобу. Управління пристроєм здійснюється за рахунок кнопок на корпусі, також там розташована LED індикація рівня заряду.

Після проведення ряду успішних тестів розробники патентують свій девайс, після чого планують почати його масове виробництво. Комерційна версія буде оснащена можливістю інтеграції зі смартфоном, протиугінним пристроєм і іншими додатковими функціями. За словами компанії, вартість ease у роздрібних магазинах буде становити близько 900 євро.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: