DC03 – дешевий пристрій для отримання води з повітря за рахунок енергії сонця (відео)
15 Лютого , 2017
Знімний веломотор з батареєю легко перетворює велосипед в електробайк (відео)
15 Лютого , 2017

Електричні боліди Formula E отримали новий дизайн SRT05e

П’ятий сезон электромобільних перегонів Formula E, який пройде в 2018-2019 роках, отримає абсолютно нові боліди з ініціалами SRT05e (цифра 5 говорить про порядковоий номер сезону). Від нинішніх электроспорткарів вони суттєво відрізнятимуться як в дизайнерському плані, так і технічно.

Розробка новинок вже почалася за створення автомобілів відповідає французька компанія Spark Racing Technology, яка знову виграла відповідний тендер FIA. Компанія представила перші зображення машин, судячи з яких, боліди отримають футуристичний вигляд і сильно віддаляться за зовнішнім виглядом від машин Formula 1. Втім, це ще не остаточно затверджений дизайн, а лише робоча версія.

гоночный электрический спорткар формула 1

Однак головне нововведення буде складатися в «начинці». Так, SRT05e зможуть проїхати всю дистанцію гоночної серії на одній зарядці. «Далекобійності» нинішніх машин вистачає лише на половину відстані, тому пілотам доводиться пересідати в інші боліди. Часу на підзарядку немає, а саму гонку не хочуть скорочувати за для видовищності. Таким чином, з появою нових машин ця проблема буде вирішена.

Для досягнення цієї мети Spark Racing Technology розробить акумулятор збільшеної ємності – на 54 квт/год (зараз використовуються АКБ на 28 квт/год). Нові батареї будуть важче нинішніх, але на масі болідів це не позначиться, оскільки кузов і шасі зроблять з більш легких матеріалів (планується, що вага зменшать на 10%). При цьому боліди отримають також більш потужну силову установку і вдосконалену аеродинаміку, що також позитивно позначиться на ефективності заряду.

обновленный дизайн болида Formula E 2017

В даний час проводиться третій сезон електричної Формули. Найближчі заїзди відбудуться 18 лютого в аргентинському Буенос-Айресі. У планах організаторів провести 12 етапів, які завершаться наприкінці липня.

 

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: