Airbus і Italdesign створили концепт модульного електрокара Pop.Up
17 Березня , 2017
Techrules представила електричний суперкар з турбіною TREV
17 Березня , 2017

Домашній вітряний генератор за ціною айфона розробили в Індії

Поки, на жаль, «зелені» джерела не доступні для масового використання і можуть бити по кишені простих домовласників (особливо це стосується сонячних панелей). Але два брата з Індії вирішили частково виправити ситуацію, створивши дешевий вітрогенератор. Вони заснували стартап Avant Garde Innovations, що спеціалізується на розробці вітряків для приватних домогосподарств, особливістю яких є низька ціна, що стартує від 50 000 рупій (близько 750 доларів) за один пристрій.

Аруна і Ануп Джордж створили компактну вітрову турбіну, розміри якої можна порівняти зі стельовим вентилятором. За інформацією The Times of India, вітряк здатний генерувати до 3 кВт*год енергії в день, чого достатньо для живлення невеликого будинку.

недорогой бытовой ветряк

Головна мета братів – покінчити з «енергетичною бідностю». На своєму сайті вони звертають увагу на те, що близько мільярда людей по всьому світі не можуть скористатися доступною електроенергією. У своєму відеоролику вони заявляють, що нові вітряні генератори можуть виробляти практично безкоштовну електрику протягом 20 років – саме такий ресурс служби, за їх словами, мають їх вітряки.

Доступний ветрогенратор рідних братів вже отримав міжнародне визнання. Проект був внесений у список 20 кращих інновацій в чистій енергетиці в рамках Глобальної програми Cleantech. ООН також включила стартап Avant Garde Innovations в інвестиційний каталог екологічно чистих джерел енергії, розмір фонду якого становить $1 млрд.

Доступная по цене ветровая турбина

У 2016 році Avant Garde Innovations стала єдиною індійською «зеленою» компанією, запрошеною на 7-у конференцію по чистій енергетиці (7th Clean Energy Ministerial) в Силіконовій Долині, а також була відзначена як один з 100 кращих стартапів на всесвітньому фестивалі NEWENERGY в Казахстані.

 

Джерело: inhabitat.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: