Компанія OceanGate створить повний 3D-скан затонулого «Титаніка»
22 Березня , 2017
Компанія Windhorse Aerospace запропонувала робити безпілотники з ковбаси
22 Березня , 2017

Глава Amazon випробував гігантського людиноподібного робота Method-2

«Як Сігурні Уівер у фільмі «Чужі»».

Глава Amazon Джефф Безос (Jeff Bezos) виступив в ролі пілота гігантського робота Method-2. Пробний заїзд відбувся під час проведення закритої конференції MARS-2017, яка щорічно проводиться Amazon і присвячена машинному навчанню, домашньої автоматики, робототехніки та космічних досліджень.

Глава Amazon протестировал четырехметрового пилотируемого робота Method-2

Чотириметровий робот виглядає досить переконливо і здатний рухатись, а сам Безос всередині робота виглядав дуже щасливим і навіть жартував. Навіть зазначив, що відчуває себе всередині нього як Сігурні Уівер у «Чужих» (дивіться його твіт нижче).

Method-2 — пілотований робот заввишки 3,96 м. і вагою 1,3 тонни. Всередині кабіни робота знаходиться пілот, руху рук і ніг якого повторює машина.

Робот створюється південнокорейською компанією Hankook Mirae Technology Robotics з 2014 року, і роботи над проектом обіцяють закінчити вже в цьому році. За задумом творців, робот повинен використовуватись для усунення наслідків надзвичайних ситуацій (у тому числі розчищення завалів) та роботи в небезпечних районах, куди не може дістатись людина зі спецобладнанням.

Над дизайном робота працював молдавський 3d-дизайнер Віталій Булгар, який раніше співпрацював з Blizzard і створював дизайни для фільмів «Робокоп» і «Трансформери: Епоха винищення».

@JeffBezos «Why do I feel so much like #sigourneyweaver ?» @amazon #MARS2017 #openpodbaydoors pic.twitter.com/HRRzmQtZbh

— Caleb Harper (@calebgrowsfood) 20 березня 2017 р.

Поки що, Method-2 не можна назвати завершеним проектом, тільки в грудні 2016 року був представлений його прототип.

Розробники продемонстрували лише можливість рухи верхніми маніпуляторами і кілька невпевнених кроків, однак робить він це, поки що, лише за допомогою віддаленого керування, а не з кабіни. При цьому, конструкція підтримувалась ланцюгами. Поки що, рухливість робота дуже обмежена.

Коментатори порівняли робота, в якому сидів Безос, з величезними экзоскелетами з «Аватара», «Залізної людини», «Росомахи», дитячих мультфільмів (в загальному, всіх історій, у яких персонаж керує мехою — пілотованим людиноподібним роботом)

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: