“Двонаправлені” світлодіоди перетворять екрани смартфонів у зарядні пристрої
5 Березня , 2017
Boeing збирається виробляти 3D-друковані модульні супутники
5 Березня , 2017

В Індії 7000 з/д станцій живитимутся сонячною енергією

Практично кожна залізнична станція в Індії буде забезпечуватися енергією сонячних електростанцій, якщо плани, анонсовані урядом, будуть реалізовані.

Міністр фінансів Індії Арун Джейтли (Arun Jaitley) заявив, що 7000 залізничних станцій по всій країні будуть живитися сонячною енергією. Таку ініціативу включає програма Solar Mission, відповідно до якої індійська з/д інфраструктура отримає 1000 мегават нових сонячних потужностей.

Джейтли зазначив, що робота з встановлення дахових енергетичних систем вже почалася на 300 станціях, а найближчим часом — це число буде збільшено до 2000 об’єктів. Згідно з даними, опублікованими міністром шляхів сполучення, на кінець березня 2015 року в Індії налічувалося 7,137 залізничних станцій.

На додачу до невеликих сонячних електростанцій, що встановлюються на даху, державне підприємство Indian Railways також створить і ряд маштабних проектів. Так, в кінці минулого року компанія оголосила про старт тендеру на монтаж 150-мегаватної СЕС, а нещодавно вона уклала партнерську угоду з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) на предмет будівництва об’єктів сонячної енергетики загальною потужністю 5 ГВт.

Індійські залізниці вже сьогодні використовують сонячні ресурси в двох штатах – Гуджарат і Раджастхан, де додаткові 25 МВт дахових і 50 МВт наземних сонячних установок будуть введені в експлуатацію найближчим часом. На другому етапі близько 700 МВт «зелених» потужностей запустять в дев’яти інших штатах. Третя черга буде включати більше 4 ГВт наземних СЕС, які встановлять в інших регіонах країни.

Джерело: india.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: