Представлений концепт гібрида автомобіля і квадрокоптера для використання в міських умовах
15 Березня , 2017
На Вінниччині хочуть побудувати 14 нових сонячних електростанцій
15 Березня , 2017

Військові США створили еластичний матеріал для броні, який можна латати праскою

Вчені з Військово-морської лабораторії США створили новий матеріал для броні, який відрізняється від всіх інших легкістю і балістичними характеристиками. Термопластичний полімер твердне під впливом ударів, але після цього його знову можна повернути в первісний стан. Бронежилети, зроблені з такого матеріалу, можна буде лагодити буквально на ходу, використавши підручні засоби.

Доктор Майк Роланд, співробітник Військово-морської лабораторії, пояснив, що краї пошкодженої ділянки пластини легко сплавляються, відновлюючи структуру бронежилета чи іншого предмета, виготовленого з цього матеріалу. Достатньо лише нагріти пошкоджену ділянку приблизно до ста градусів Цельсія за допомогою якого-небудь гарячого предмета. Праски, наприклад. Після описаної вище процедури полімер знову стає цілісним і м’яким.

Сайт phys.org пише, що на дотик матеріал нагадує гуму, зовні він від неї теж ніяк не відрізняється, але його властивості дозволять використовувати розробку для створення легкої, прозорої та гнучкої броні, властивості якої ніяк не погіршуються навіть після чисельних влучень від куль. Якщо добре придивитись, то на картинці вище можна побачити шматочок нового матеріалу, сфотографованого співробітниками лабораторії.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: