Найбільша плавуча вітряна електростанція забезпечить енергією 56 000 шотландських будинків
24 Березня , 2017
Swatch розробляє власну операційну систему для розумних годинників
24 Березня , 2017

Виробництво ігрової консолі PlayStation 3 в Японії незабаром завершиться

Ігровій приставці нового покоління PlayStation 4 від японської компанії Sony вже виповнилось 3 роки, проте виробництво попереднього покоління домашньої ігрової консолі – PlayStation 3 – триває. І все ж все хороше рано чи пізно теж закінчується. Японський відділ Sony оголосив про те, що виробництво і розповсюдження PS3 на території Японії скоро завершиться.

Як і очікувалось, краще всього приставка PS3 продавалась саме на своїй батьківщині, де вона не здавала позиції за кількістю проданих екземплярів протягом першого року випуску навіть вкрай вдалій PlayStation 4. Зрозуміло, зараз ситуація повністю на стороні PS4, але факту того, що PS3 виявилася вдалою для Sony, не заперечиш.

На даний момент, щоправда, невідомо, що рішення про припинення виробництва і продажу PS3 в Японії буде означати для Західного ринку, але можна припустити, що Sony незабаром після цього припинить поширення попереднього покоління консолі і на інших ринках. А враховуючи те, що у продажу крім оригінальної версії PlayStation 4 вже встигли з’явитися і PlayStation 4 Slim (більш компактна і злегка вдосконалена), а також PlayStation 4 Pro (має підтримку 4K-роздільна здатність в іграх і в цілому потужніша попередніх версій), то стає зрозумілим, що Sony вже повністю готова залишити своє минуле і зосередити свої ресурси на підтримку нинішнього покоління приставок.

У загальному і цілому, ситуація у приставки PS4 виглядає помітно краще на тлі свого основного конкурента в особі приставки Xbox One від компанії Microsoft. Останні дані по японський приставці (на 1 січня 2017 року) говорять про те, що консоль розійшлась по всьому світу тиражем в 53,4 мільйона примірників. Дані про Xbox One, в свою чергу (на січень 2016 року), говорять про 18 мільйонів проданих приставок. Зараз ситуація для Xbox One повинна бути безумовно краще (особливо після випуску Slim-версії консолі, в якій вдалося позбутись деяких недоліків оригінальної версії), але Microsoft чомусь неохоче ділиться цифрами своєї статистики продажів.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: