Нове відео роботи повністю автономного електрокара Bolt від GM і Cruise
14 Лютого , 2017
За рік Китай подвоїв потужність своїх сонячних електростанцій
14 Лютого , 2017

Вертикальна ферма Panasonic приносить 80 тонн врожаю щороку

Назва «вертикальна ферма» передбачає автоматизований агропромисловий комплекс, який розміщено в спеціально сконструйованій багаторівневій будівлі. Саме така ферма, розташована в Сінгапурі, була зведена компанією Panasonic.

Тут, у закритому приміщенні, з постійними кліматичними умовами, контрольованою температурою і вологістю, світлодіодним освітленням зі спектром близьким до натурального сонячного світла виростає 80 тонн овочів щороку. Panasonic впевнена, що сільське господарство в закритих приміщеннях є ключем до майбутнього і здатне вирішити проблему продовольчого постачання в усьому світі.

урожай на вертикальной ферме

зелень выращенная в искусственном освещении

У початковому варіанті крита ферма площею 250 квадратних метрів дозволяла вирощувати приблизно 3,5 тонни овочів в рік. Але пізніше, за словами керівництва сільськогосподарського підрозділу компанії, ферма більш ніж в 4 рази збільшила займану площу і виробництво продуктів.

Такі багатоповерхові теплиці дозволяють Panasonic вирощувати рослини в ґрунті відразу на декількох рівнях, використовуючи світлодіоди власного виробництва. Таким чином не тільки виключається залежність від сонячного світла, але і завдяки контролю більшості параметрів забезпечується рясний урожай незалежно від зовнішніх умов.

высокие технологии на службе у фермеров

светодиодное освещение для выращивания растений

На сьогоднішній день у приміщенні ферми зростає 40 сортів різних сільськогосподарських культур – від японської капусти Мізунь і салату до червоної міні редиски і листових буряків. Однак найближчим часом компанія має намір ввести 30 додаткових сортів. На даному етапі частка продуктів, вирощених на такій фермі становить мізерну частку від овочів і зелені, що продаються в країні, але Panasonic сподівається найближчим часом збільшити цей показник до 5%.

Зараз продукція вертикальної ферми продається під торговою маркою Veggie Life (Вегетаріанська життя), а вартість 100 грам зелені у супермаркетах становить приблизно 5 доларів. Крім магазинів, урожай з ферми Панасонік також поставляється і в місцеві ресторани.

Сінгапур в даний час імпортує понад 90% продуктів харчування, а використання штучних плантацій і нових технологій допоможе острівній державі стати менш залежним у продовольчому плані.

 

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: