Фахівці Disney хочуть зробити VR-ігри максимально реалістичними
25 Березня , 2017
Вчені із США створили тканину яка самопотовщується
26 Березня , 2017

Британські інженери розробили прототип дрона з «пташиними» крилами

Співробітники лабораторії BMT Defence Services з британського університету Брістоля вирішили збільшити маневреність безпілотників, тому розробили крилатий дрон, який вміє наслідувати птахам під час приземлення.

Птахи при посадці і виконанні маневрів вигинають свої крила — це дозволяє їм трохи пригальмувати і акуратно виконати задумане. Саме цей принцип повороту крила і спробували реалізувати розробники з BMT, які займаються створенням безпілотників в рамках програми по забезпеченню армії високотехнологічними автономними літальними апаратами. Для керування апаратом було розроблено та відповідно програмне забезпечення, яке враховує висоту, напрям вітру і ряд інших параметрів, а потім, на підставі зібраних даних, змінює швидкість, кут нахилу і вигин крил.

Завдяки гнучким крилам, новий безпілотник може ефективніше виконувати маневри і м’якше сідати, але це, поки ще, прототип. Для створення повноцінного літального апарату розробники планують поліпшити конструкцію крила, а вже потім думати про серійне виробництво.

Інженери вважають, що їх розробка в майбутньому може стати в нагоді не лише військовим і комунальним службам. Якщо конструкцію вдасться довести до розуму і суттєво здешевити, такі безпілотники можна буде використовувати і для кур’єрської доставки.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: