У Норвегії планується будівництво першого в світі судноплавного тунелю
22 Березня , 2017
Volvo озвучила ціну та характеристики першого електромобіля
22 Березня , 2017

Бездротові навушники вибухнули на голові дівчини під час авіаперельоту

Схоже, що в найближчому майбутньому на борту літаків заборонять не лише використання Galaxy Note 7, але і бездротові навушники. Напередодні, під час перельоту з Пекіна в австралійський Мельбурн прямо на голові одного з пасажирів вибухнули і спалахнули навушники, завдавши дівчині травми і до смерті перелякавши бортпровідників та інших пасажирів. Австралійське бюро з транспортної безпеки (АБТБ) навіть опублікувало на офіційному сайті ряд правил, які повинні запобігти подібні події в майбутньому.

Навушники вибухнули на голові сплячої дівчини через дві години після вильоту з Пекіна. Вона почула гучний хлопок, після чого відчула сильне печіння на обличчі. Схопившись за голову, вона спустила навушники на шию, а потім скинула їх із себе на підлогу, намагаючись загасити підошвою черевика. З навушників йшов дим, летіли іскри і було видно маленькі язички полум’я. Бортпровідники, які прибігли на допомогу,  підняли гарячі навушники і кинули їх у відерце з водою. Тільки так займання вдалось припинити. Частина конструкції, що містить в собі акумулятор, приплавилась до підлоги. У салоні відчувався сильний запах горілого пластику і згорілого волосся.

Погодьтесь, що навряд чи хтось може зрадіти подібній картині спросоння. Сусідні пасажири були до смерті перелякані тим, що трапилося, а після приземлення фахівці АБТБ провели ретельне розслідування події. Постраждала відбулася кількома опіками голови, шиї та рук, також обгоріла частина її зачіски. Уряд Австралії опублікувало список заходів безпеки, яких слід дотримуватись, якщо ви берете з собою в політ електроніку, що містить в собі акумуляторні Li-Ion батареї (а ми всі беремо щось таке з собою). Ось цей список:

  • Батареї, якщо ви не користуєтеся технікою, повинні бути належним чином упаковані.
  • Запасні батареї повинні бути в вашій ручної поклажі, але ні в якому разі не в багажі.
  • Якщо смартфон або інший пристрій впав в жілину за столом, обов’язково вийміть його, перш ніж переміщати сидіння (тут мова йде про крісла з електроприводами).
  • Якщо пасажир не може знайти свій пристрій, він повинен утриматись від переміщення крісла і негайно звернутись до членів екіпажу за допомогою.

Подібні правила вже були опубліковані раніше низкою авіакомпаній інших країн. Що ж, схоже, що поточне покоління акумуляторних батарей ще принесе нам чимало неприємностей. Недарма ряд дослідників працюють над тим, як вбудувати в батареї молекулярні вогнегасники.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: