За 3 роки потужність сонячної енергетики Індії потроїлась і перевалила за 10 ГВт
25 Березня , 2017
Космічний корабель SpaceX Dragon успішно повернувся з МКС
25 Березня , 2017

Американські госпіталі почнуть друкувати протези на 3D-принтерах

Виробник 3D-принтера Stratasys повідомляє, що представники компанії підписали договір про співпрацю з американським Міністерством у справах ветеранів. Результатом спільної діяльності стане нова партнерська програма, в рамках якої Stratasys встановить апарати 3D-друку в госпіталях, які обслуговують ветеранів війни з інвалідністю.

Обладнання планують забезпечити всіма необхідними компонентами, розхідними матеріалами і об’єднати в мережу, завдяки чому принтери та інші пристрої зможуть обмінюватись даними і вести статистику. Для початку, принтери встановлять всього в п’яти американських госпіталях, після чого почнуть навчати персонал користуватись ними.

Глава Stratasys впевнений, що вже через кілька років його компанія зможе забезпечити всіх потребуючих протезами, допоможе людям адаптуватись до них і знову почати жити повноцінним життям. Він пояснив, що тривимірний друк продовжує розвиватись, і вже зараз, сильно змінив індустрію охорони здоров’я, тому впроваджувати його потрібно обов’язково.

Компанія Stratasys стала відома після того, як випустила 3D-принтер, здатний друкувати деталі великих розмірів. Застосування пристрою швидко знайшли в аерокосмічній галузі, після чого зацікавились новинкою в Boeing, Siemens і Ford. За допомогою такого принтера можна, наприклад, відразу ж надрукувати весь салон літака.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: